Happ Bar 600 - Blue RAZZ

Velkoobchod 600 Potahů 2% Nikotinu
1 hodnocení
159 Kč 131 Kč bez DPH 159 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
12.12.2023
Možnosti doručení

Osvěžující nádech modré maliny a limonády. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Happ Bar 600 - Blue RAZZ, který je jako osvěžující nádech modré maliny a lahodné limonády. Tento skvělý produkt ti přináší nejenom chuťový zážitek, ale také mnoho vlastností, které ovlivňují jeho využití.

Svým objemem E-liquidu 2 ml ti Happ Bar 600 - Blue RAZZ poskytne až 600 potahů, což je opravdu velkorysé. Díky technologii Cotton Coil se můžeš těšit na dokonalou chuť a hustý oblak páry. S odolností 1.8 ohm budeš mít jistotu, že si užiješ každý potah.

Happ Bar 600 - Blue RAZZ se odlišuje od podobných produktů svou vynikající chutí a kvalitou. Jeho jedinečné složení dodává nápojový charakter, který tě okouzlí. Ať už jsi začátečník nebo zkušený vapér, tento produkt je pro tebe skvělou volbou.

Do jakých situací je Happ Bar 600 - Blue RAZZ vhodný? No představ si, že jsi na pláži a užíváš si sluneční paprsky. Co by se k tomu hodilo víc než osvěžující chuť modré maliny a limonády? Tento produkt je také skvělým společníkem na večerních party nebo při relaxaci doma.

Ale pozor! Pokud jsi těhotná nebo kojíš, není tento produkt pro tebe vhodný. Stejně tak bychom ho nedoporučili mladistvým a nekuřákům. Bezpečnost je pro nás na prvním místě.

Užij si chuťovou explozi s Happ Bar 600 - Blue RAZZ a objev nový způsob vapování!

Doplňkové parametry

Kategorie: E-cigarety
Hmotnost: 0.1 kg
Objem E-liquidu / E-liquid volume: 2 ml
Obsah nikotinu / Nicotine strength: 20 mg/ml
Počet potahů / Puffs: Až 600 / Up to 600
Technologie / Technology: Cotton Coil
Odpor / Resistance: 1.8 ohm
Kapacita baterie / Battery capacity: 400 mAh
Složení / Ingredients: propan-1,2-diol, glycerol, N,2,3-trimethyl-2-isopropylbutamid, triacetin, nikotin (ISO), ethylbutyrát, benzoová kyselina, 2-ethyl-3-hydroxy-4H-pyran-4-on ethanol, isopentyl-acetát, ethyl 2-methylbutyrát, vanilin, L-(-)-Menthol, cis-3-hexen-1-ol isobutyl-acetát, (Z)-hex-3-en-1-yl-acetát, octová kyselina, 2-ethyl butyl ester kyseliny octové, linalool, benzyl-acetát, hexan-1-ol benzylalkohol, methyl cinnamát
UFI: XQ8N-WMWV-CS8U-QKQX

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: