Happ Bar 600 - Kiwi Passion Fruit Guava

Velkoobchod 600 Potahů 2% Nikotinu
1 hodnocení
159 Kč 131 Kč bez DPH 159 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
6.12.2023
Možnosti doručení

Exotická směs, která vás přenese do tropického ráje. Passion fruit, osvěžující kiwi a sladká guava přináší zážitek, který jen tak nezapomenete.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objetím tropických chutí může být náročné, pokud se vám nechce opustit pohodlí vašeho domova. Říkáte si, že by to snad ani nešlo? My vás přesvědčíme o opaku. S naší elektronickou cigaretou Happ Bar 600 - Kiwi Passion Fruit Guava to bude hračka!

Představujeme Happ Bar 600 - Kiwi Passion Fruit Guava, exotická směs, která vás přenese do tropického ráje. Zapomeňte na obyčejné ovocné příchutě. Tato kombinace vás zavede do úplně nových dimenzí chuti. Vhodně vyvážená směs exotického passion fruit, osvěžujícího kiwi a sladké guavy přináší zážitek, který jen tak nezapomenete.

Naše jednorázová elektronická cigareta je navržena tak, aby vám poskytla nejlepší možný zážitek z kouření. Se 600 tahy ve svém malém a lehkém těle je to skutečný powerhouse. Happ Bar 600 je dokonale přenosná, takže si můžete užívat svou tropickou pauzu kdekoliv a kdykoliv.


happ_cz

CZ_POPIS_BEZPEČNOST

CZ_2_POPIS_BEZPEČNOST

Doplňkové parametry

Kategorie: E-cigarety
Hmotnost: 0.1 kg
Objem E-liquidu / E-liquid volume: 2 ml
Obsah nikotinu / Nicotine strength: 20 mg/ml
Počet potahů / Puffs: Až 600 / Up to 600
Technologie / Technology: Cotton Coil
Odpor / Resistance: 1.8 ohm
Kapacita baterie / Battery capacity: 400 mAh
Složení / Ingredients: propan-1,2-diol, glycerol , N,2,3-trimethyl-2-isopropylbutamid , nikotin (ISO), ethanol, benzoová kyselina , ethyl 2-methylbutyrát , ethylbutyrát, isopentyl-acetát , (Z)-hex-3-en-1-yl-acetát, ethyl-laktát ,methyl cinnamát, 2-ethyl butyl ester kyseliny octové, cis-3-hexenyl butyrát , hexyl hexanoát, hexyl butanoát , ethyl oktylát , linalool, d-limonen , cis-3-hexen-1-ol, hexan-1-ol ethyl caprát , hexyl ester kyseliny ethanové , cis-3-hexenylkaproát (hexanoát) ,ethyl-2-methylpropanoát
UFI: NC4N-3MQM-RS8M-060N

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: