Happ Bar Crystal - Jungle Juice

Velkoobchod 600 Potahů 2% Nikotinu
1 hodnocení
179 Kč 148 Kč bez DPH 179 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
6.12.2023
Možnosti doručení

Jungle Juice je to pravé pro milovníky exotických dobrodružství. Osvěžující exploze tropických chutí melounu, kiwi, jahod, ananasu a malin. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Happ Bar Crystal - Jungle Juice je dokonalým společníkem pro všechny milovníky e-cigaret, kteří touží po exotickém dobrodružství. Tento osvěžující e-liquid je plný tropických chutí, které tě přenesou přímo do srdce džungle. Každé potažení zaručuje explozi chutí melounu, kiwi, jahod, ananasu a malin, které se dokonale prolínají ve tvém oblaku páry.

Jednou z největších výhod Happ Bar Crystal - Jungle Juice je jeho vysoká kvalita. Díky perfektně vyváženému poměru ingrediencí se každý tah stává nezapomenutelným zážitkem.

Tento produkt se odlišuje od podobných e-liquidů svým autentickým a intenzivním tropickým profilem chutí. Jeho jedinečnost spočívá v dokonalém skloubení melounu, kiwi, jahod, ananasu a malin, které tvoří harmonickou symfonii na tvém jazyku. Happ Bar Crystal - Jungle Juice je prostě jako dovolená v exotickém ráji, kterou si můžeš dopřát kdykoliv, bez ohledu na roční období.

Tento e-liquid je ideální volbou pro všechny příležitosti. Během letních dní si užijete osvěžující a chladivý zážitek, který ti dodá energii a zlepší náladu. V zimě tě Happ Bar Crystal - Jungle Juice zahřeje svým tropickým vánkem a přenese tě na slunné pláže. Je také skvělou volbou pro večírky a setkání s přáteli, kdy se můžeš pochlubit svým jedinečným e-liquidem.

Pokud ale hledáš něco pro formální příležitosti či pracovní prostředí, Happ Bar Crystal - Jungle Juice by mohl být trochu příliš výrazný. V takových situacích doporučujeme zvolit jiný e-liquid s jemnějšími chutěmi. Nicméně pro všechny ostatní příležitosti je Happ Bar Crystal - Jungle Juice dokonalou volbou pro ty, kteří chtějí uniknout do tropického ráje plného chutí.

 

2 (3)
3 (2)
4 (1)

 

CZ_POPIS_BEZPEČNOST

CZ_2_POPIS_BEZPEČNOST

Doplňkové parametry

Kategorie: E-cigarety
Hmotnost: 0.1 kg
Objem E-liquidu / E-liquid volume: 2 ml
Obsah nikotinu / Nicotine strength: 20 mg/ml
Počet potahů / Puffs: Až 600 / Up to 600
Technologie / Technology: Mesh Coil
Odpor / Resistance: 1.8 ohm
Kapacita baterie / Battery capacity: 400 mAh
Složení / Ingredients: Propan-1,2-diol, glycerol, N,2,3-trimethyl-2-isopropylbutamid, nikotin (ISO), ethanol, 2-ethyl-3hydroxy-4H-pyran-4-on, isopentyl-acetát, benzoová kyselina, L-(-)-Menthol, ethylbutyrát, cis-3-hexen-1-ol, methyl-3-hydroxybutyrát, iso-amylbutyrát, ethyl 2-methylbutyrát, 2-ethyl butyl ester kyseliny octové, methyl-(E)-cinnamát, dekano-4-lakton, 2-Propenylhexanoát, ethyl-(S)-2-hydroxypropanoát, hexano-4-lakton, benzylalkohol, allyl cyklohexan propionát, methyl-hexanoát, linalool, trimethylcyklohexan,d-limonen, hydroxyaceton, hexan-1-ol, 3-hydroxy-2-methyl-4H-pyran-4-on, vanilin, ethyl-2-methylpropanoát, ethyl-3-methylpropanoát, ethyl valerát, hexyl ester kyseliny ethanové, trans-2-hexen-1-ol, 2,2-dihydroxydipropylether, n-butyl-acetát, isobutyl-acetát, benzyl-acetát
UFI: MDJK-MM9C-5S8H-XKUV

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: