Happ Bar Crystal - Pink Grenade

Velkoobchod 600 Potahů 2% Nikotinu
Neohodnoceno
179 Kč 148 Kč bez DPH 179 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
12.12.2023
Možnosti doručení

Pink Grenade vás okouzlí osvěžující kombinací limonády z čerstvých jahod a citronu. Každý potah je jako exploze chuti, která vám dodá novou energii a zvedne náladu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Happ Bar Crystal - Pink Grenade je dokonalým společníkem pro všechny milovníky e-cigaret. Tento úžasný produkt vám přináší nejenom skvělou chuť, ale také jedinečné vlastnosti, které výrazně ovlivňují vaše vapovací zážitky. Co tedy můžete očekávat od Happ Bar Crystal - Pink Grenade?

Za prvé, tato lahodná e-cigareta vás okouzlí svou osvěžující kombinací jahod a citronu. Každý potah je jako exploze chuti, která vám dodá novou energii a zvedne náladu. Ale to není vše! Happ Bar Crystal - Pink Grenade se pyšní i svou jedinečnou Mesh coil technologií, která zajišťuje dokonalé vapování. Díky tomu si můžete být jisti, že každý tah je plný intenzivního aroma a hustého dýmu.

Co se odlišuje Happ Bar Crystal - Pink Grenade od ostatních podobných produktů na trhu? Jednoduše řečeno, je to jeho neodolatelný design. Tato e-cigareta je jako malý křišťálový granát, který exploduje chutí a stylizuje váš vapovací rituál. Už nikdy nebudete muset skrývat svou e-cigaretu, naopak, budete ji chtít ukázat celému světu.

Happ Bar Crystal - Pink Grenade je ideálním společníkem do všech situací, kdy potřebujete rychlou dávku osvěžení a relaxace. Je skvělým doplňkem na večírky, festivaly nebo jen tak pro radost.  Vezměte si ho s sebou a užijte si explozi chuti!

2 (3)
3 (2)
4 (1)

 

 

CZ_POPIS_BEZPEČNOST

CZ_2_POPIS_BEZPEČNOST

 

Doplňkové parametry

Kategorie: E-cigarety
Hmotnost: 0.1 kg
Objem E-liquidu / E-liquid volume: 2 ml
Obsah nikotinu / Nicotine strength: 20 mg/ml
Počet potahů / Puffs: Až 600 / Up to 600
Technologie / Technology: Mesh Coil
Odpor / Resistance: 1.8 ohm
Kapacita baterie / Battery capacity: 400 mAh
Složení / Ingredients: Propan-1,2-diol, glycerol, N,2,3-trimethyl-2-isopropylbutamid, ethanol, nikotin (ISO), d-limonen, benzoová kyselina, methyl-3-hydroxybutyrát, 1, 2 propandiol, 2-acetát, cis-3-hexen-1-ol, ethylbutyrát, 2-ethyl butyl ester kyseliny octové, ethyl-3-methylbutanoát, octová kyselina, hexan-1-ol, trimethylcyklohexan, methyl-(E)-cinnamát, 1,4-cineol, (Z)-hex-3-en-1-yl-acetát, linalool, iso-amylbutyrát, ethyl-(S)-2-hydroxypropanoat, ethyl-2-methylpropanoat, cis-3-hexenylkaproát (hexanoát), cis-3-hexenyl laktát, decylmethakrylát, hexyl ester kyseliny ethanové, beta-damascenon, propan-1,2-diyl-diacetát, karvon (ISO), eucalyptol, hydroxyaceton, benzylalkohol, kyselina 2-methybutanová.
UFI: V64K-PM07-0S8A-213X

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: