Puffmi TX600 Pro - Ledové jablko

Velkoobchod 600 Potahů 2% Nikotinu
1 hodnocení
179 Kč 148 Kč bez DPH 179 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
12.12.2023
Možnosti doručení

Neodolatelná příchuť jablka, prokládaná ledovým osvěžením

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme Puffmi TX600 Pro - Apple ICE, vaši novou jednorázovou elektronickou cigaretu, kterou si však můžete bez obav dopřát. Tato elektronická cigareta vás překvapí svou neodolatelnou příchutí jablka, prokládanou ledovým osvěžením a vše zabaleno v lákavém designu.

Připravte se na prudké vzestupy adrenalinu, smršť chladivého osvěžení a explozi chutí, které z vás udělají pravého fanouška této "jablečné ledovky". Puffmi TX600 Pro - Apple ICE je jako závan svěžího vítr v horkém letním dni, přesně to, co potřebujete pro maximální relaxaci.

Máte rádi jablka? Máme pro vás příchuť, která připomíná těžko definovatelnou a přitom tak lákavou chuť zralého, sladkého jablka. A to vše doplněno o špetku ledového chlazení, které vás zaručeně osvěží a zchladí i v těch nejžhavějších dnech.


tx600_cz
CZ_POPIS_BEZPEČNOST

CZ_2_POPIS_BEZPEČNOST

Doplňkové parametry

Kategorie: E-cigarety
Hmotnost: 0.1 kg
Objem E-liquidu / E-liquid volume: 2 ml
Obsah nikotinu / Nicotine strength: 20 mg/ml
Počet potahů / Puffs: Až 600 / Up to 600
Technologie / Technology: ECO Mesh Coil
Odpor / Resistance: 1.2 ohm
Kapacita baterie / Battery capacity: 400 mAh
Složení / Ingredients: propan-1,2-diol , glycerol , N,2,3-trimethyl-2-isopropylbutamid, nikotin (ISO), benzoová kyselina, 2-methylbutyl-acetát , hexyl ester kyseliny ethanové , octová kyselina, ethylbutyrát ethyl, 2-methylbutyrát, 2-ethyl-3-hydroxy-4H-pyran-4-on triacetin, ethyl-acetát, trans-2-hexenal ethyl-3-oxobutanoát
UFI: AX1T-M1U7-500K-PP6V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: