Doprava a platba

Možnosti dopravy a platby v rámci ČR: 

CZ_CZ

 

Možnosti dopravy a platby v dalších zemích kam doručujeme: 

 

 

 Nenašli jste Vaší zemi? Neváhejte nás kontaktovat a připravíme Vám kalkulaci dopravy do Vaší země. Odesíláme prakticky do celého světa prostřednictvím společností UPS, FedEx a DHL. 

MOŽNOSTI PLATBY: 

1) Bankovním převodem - Po vytvoření a odeslání objednávky Vám bude obratem spolu s potvrzením o provedené objednávce odeslán e-mail s platebními instrukcemi k platbě bankovním převodem. Po připsání platby na náš účet neprodleně expedujeme Vaší objednávku. Tento způsob platby je zdarma. Platba je možná v CZK i EUR. 

Zde naleznete naše fakturační informace (pokud například nedojde k úhradě nebo vaše banka požaduje další informace):

Pro platbu v CZK:

Majitel účtu: CBD Group s.r.o.
Ulice: Nemanická 2722
Poštovní směrovací číslo: 37010
Město: České Budějovice
Stát: Česká republika
Číslo účtu: 5913193399/0800
IBAN: CZ95 0800 0000 0059 1319 3399
SWIFT/BIC: GIBACZPX
Variabilní symbol: číslo Vaší objednávky.

 

2) Dobírkou - Výše dobírky je uvedena u jednotlivých způsobů dopravy. 

 

3) Hotově - Možné pouze při osobním předání v Českých Budějovicích. Tento způsob platby je zdarma.

 

4) Pays - Online platba pomocí QR kóduPo odeslání objednávky budete přesměrování do platební brány Pays, kde Vám bude vygenerován QR kód pro rychlou platbu. Po připsání platby Vám bude odeslán automatický potvrzující email. 

 

Ceny za dopravné a doběrečné jsou bez DPH. 

 

Převzetí zásilky: 

Doporučujeme, aby kupující zboží od přepravce nepřebíral, pokud jeví jakékoliv známky poškození. Pokud zjistíte závadu, na místě s řidičem zapište vše do přepravního listu. Zároveň nám tuto skutečnost oznamte na adresu obchod@cbdgroup.cz. Ihned po převzetí zboží je vhodné jej důkladně překontrolovat. Zjistíte-li, že je zásilka neúplná či poškozená, můžete uplatnit reklamaci prostřednictvím e-mailu. Zároveň je vhodné v takovém případě uplatnit nárok na náhradu škody přímo u dopravce.

Faktura sloužící zároveň i jako daňový doklad a najdete ji ve svém účtu pokud jste registrovaný zákazník, případně v emailu o potvrzení Vaší objednávky.