Odesíláme i na Slovensko!

Doprava a platba

Způsoby a cena dopravy: 

 

Vzhledem k tomu, že máme veškeré zboží skladem, odesíláme ještě tentýž den prostřednictvím našich přepravních partnerů. Doručení objednaného zboží je dle zvoleného přepravce do 24 respektive 48 hodin.

U objednávek nad 2.000,- Kč* je doprava a platba dobírkou pro všechny druhy přepravců zdarma.

Zásilkovna (Z-point) - U tohoto typu přepravy máte na výběr z více než 7.100 výdejních míst. Dodací lhůta je 48 hodin od vyexpedování zásilky. Cena přepravy je 69 Kč*, při nákupu nad 2.000,- Kč* je doprava zdarma. Platba dobírkou je zpoplatněna částkou 39,-*.

DPD - Doručení druhý den (při objednání produktu do 13:00 hodin), při nákupu do 2.000,- Kč* je cena přepravy 119,- Kč*. Platba dobírkou je zpoplatněna částkou 39,-*.

 

*uvedené ceny jsou včetně zákonem stanovené sazby DPH

 

MOŽNOSTI PLATBY:

 

Bankovním převodem - Po vytvoření a odeslání objednávky Vám bude obratem spolu s potvrzením o provedené objednávce odeslán e-mail s platebními instrukcemi k platbě bankovním převodem. Po připsání platby na náš účet neprodleně expedujeme Vaší objednávku. Tento způsob platby je zdarma. 

Dobírkou - Výše dobírky je uvedena u jednotlivých způsobů dopravy. 

Hotově - Možné pouze při osobním předání v Českých Budějovicích. Tento způsob platby je zdarma.

 

 

Převzetí zásilky: 

 

Doporučujeme, aby kupující zboží od přepravce nepřebíral, pokud jeví jakékoliv známky poškození. Pokud zjistíte závadu, na místě s řidičem zapište vše do přepravního listu. Zároveň nám tuto skutečnost oznamte na adresu obchod@cbdgroup.cz. Ihned po převzetí zboží je vhodné jej důkladně překontrolovat. Zjistíte-li, že je zásilka neúplná či poškozená, můžete uplatnit reklamaci prostřednictvím e-mailu. Zároveň je vhodné v takovém případě uplatnit nárok na náhradu škody přímo u dopravce.

Faktura sloužící zároveň i jako daňový doklad je přiložena k zásilce.