Happ Bar 600 - Gummy Bear

Velkoobchod 600 Potahů 2% Nikotinu
1 hodnocení
159 Kč 131 Kč bez DPH 159 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
12.12.2023
Možnosti doručení

Jedinečná chuťová exploze gumových medvídků! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětské radosti jsou nyní dostupné pro dospělé! Představujeme vám produkt, který vám zpětně navodí slastné vzpomínky na vaše nejoblíbenější sladkosti z dětství - Happ Bar 600 - Gummy Bear.

Happ Bar přichází s jedinečnou chuťovou explozí, která vás okamžitě vrátí do dnů, kdy jste si užívali ty sladké gumové medvídky bez obav z kalorií. Tato elektronická cigareta s příchutí gumových medvídků je při každém vdechnutí plná sladkosti a radosti. Je jako dětská oslava uprostřed dospělého života.

Pokud jste kdy chtěli změnit způsob, jakým si užíváte své oblíbené chvíle, nechte se unést tímto malým, ale silným zařízením, které vás okamžitě odvede zpět do světa zábavných parků, poutí a školních výletů.

Jedná se o nejlepší produkt pro všechny dospělé, kteří si přejí vychutnat si svou oblíbenou chuť z dětství, aniž by museli měnit svůj způsob života. Neváhejte a objednejte si svůj Happ Bar 600 - Gummy Bear ještě dnes!

 happ_cz

CZ_POPIS_BEZPEČNOST

CZ_2_POPIS_BEZPEČNOST

Doplňkové parametry

Kategorie: E-cigarety
Hmotnost: 0.1 kg
Objem E-liquidu / E-liquid volume: 2 ml
Obsah nikotinu / Nicotine strength: 20 mg/ml
Počet potahů / Puffs: Až 600 / Up to 600
Technologie / Technology: Cotton Coil
Odpor / Resistance: 1.8 ohm
Kapacita baterie / Battery capacity: 400 mAh
Složení / Ingredients: propan-1,2-diol,glycerol, N,2,3-trimethyl-2-isopropylbutamid , nikotin (ISO), ethanol , benzoová kyselina , 2-ethyl-3-hydroxy-4H-pyran-4-on benzylalkohol, L-(-)-Menthol , allyl cyklohexan, propionát d-limonen, isopentyl-acetát, ethylbutyrát , dekano-4-lakton, 2-ethyl butyl ester kyseliny octové , ethyl valerát, ethyl-2-methylpropanoát, iso-amylbutyrát, pentyl-2-methylpropanoát, 3-methylbutyl-2-methylpropanoát, linalool, octová kyselina, n-butyl-acetát , cis-3-hexen-1-ol alkylheptanát, ethyl-propanoát, ethyl oktylát , benzyl-acetát
UFI: KP1N-EMAA-8S88-GKXN

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: