Happ Bar 600 - Pink Lemonade

Velkoobchod 600 Potahů 2% Nikotinu
1 hodnocení
159 Kč 131 Kč bez DPH 159 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
6.12.2023
Možnosti doručení

Chuť Pink Lemonade je jako osvěžující citronový vítr, který tě obklopí a rozveselí každý den. Každý potah je jako skok do bazénu plného ledové vody, která ti projede tělem a zanechá pocit osvěžení a radosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme ti Happ Bar 600 - Pink Lemonade, elektronickou cigaretu plnou osvěžujícího dobrodružství! Tento malý kousek radosti je jako růžová limonáda v podobě obláčku. Stačí jediný potah a budeš okamžitě přenášen na pláž s palmami, kde se slunce odráží v tvém úsměvu.

Chuť Pink Lemonade je jako osvěžující citronový vítr, který tě obklopí a rozveselí každý tvůj den. Každý potah je jako skok do bazénu plného ledové vody, která ti projede tělem a zanechá ti pocit osvěžení a radosti.

Happ Bar 600 - Pink Lemonade je dokonalým společníkem pro ty, kteří chtějí zažít chuťovou explozi a zároveň si užít svobodu bez ohledu na okolní svět. Tato elektronická cigareta je navržena tak, aby ti poskytla nejen skvělý zážitek, ale také pohodlí a jednoduchost používání.

Takže neváhej a vyzkoušej Happ Bar 600 - Pink Lemonade ještě dnes! Ponoř se do světa růžové limonády, citronové svěžesti a ledového dobrodružství. Tvůj jazyk bude tancovat radostí a tvůj úsměv bude zářit jako slunce na obloze. Tento malý kousek štěstí je jen jedním kliknutím daleko!

happ_cz

CZ_POPIS_BEZPEČNOST

CZ_2_POPIS_BEZPEČNOST

Doplňkové parametry

Kategorie: E-cigarety
Hmotnost: 0.1 kg
Objem E-liquidu / E-liquid volume: 2 ml
Obsah nikotinu / Nicotine strength: 20 mg/ml
Počet potahů / Puffs: Až 600 / Up to 600
Technologie / Technology: Cotton Coil
Odpor / Resistance: 1.8 ohm
Kapacita baterie / Battery capacity: 400 mAh
Složení / Ingredients: propan-1,2-diol, glycerol, N,2,3-trimethyl,-2-isopropylbutamid, nikotin (ISO), ethanol, d-limonen, benzoová kyselina, methyl-(E)-cinnamát ethyl-3-methylbutanoát, cis-3-hexenylkaproát (hexanoát), ethylbutyrát, hexan-1-ol octová kyselina, ethyl-2-methylpropanoát, ethyl-(S)-2-hydroxypropanoát, 1,4-cineol, cis-3-hexen-1-ol 2-ethyl butyl ester kyseliny octové, linalool, benzylalkohol, hexyl ester kyseliny ethanové, eucalyptol, (Z)-hex-3-en-1-yl-acetát, iso-amylbutyrát, kyselina 2-methybutanová
UFI: HJMM-YMQK-DS8J-8CSS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: