Happ Bar 600 - Skittles

Velkoobchod 600 Potahů 2% Nikotinu
1 hodnocení
159 Kč 131 Kč bez DPH 159 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
6.12.2023
Možnosti doručení

Zapomeňte na obyčejné chutě a ponořte se do kouzelného světa duhových odstínů chuti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objevte kouzlo duhové chuti s naším jedinečným Happ Bar 600 - Skittles. Tento produkt není jen další elektronickou cigaretou na trhu, je to zážitek, který připomíná dětské léto plné čokoládových bonbonů.

Happ Bar 600 - Skittles je skvělý společník pro každý den. Zapomeňte na obyčejné chutě a ponořte se do kouzelného světa duhových odstínů chuti. Připomíná nostalgické chvíle, kdy jste poprvé ochutnali tuhle oblíbenou sladkost a pocítili tu explózi chutí ve vašich ústech.

Skládá se z vysoce kvalitních surovin, které zajišťují hladký a vyvážený výdech, doplněný jedinečnou chutí skittles. Navíc, jeho design je kompaktní a elegantní, takže jej snadno přemístíte nebo uložíte, ať už jste kdekoli.

V Happ Bar 600 - Skittles jsme spojili nejlepší z obou světů - skvělou chuť oblíbených bonbonů a jednoduchost a pohodlí elektronické cigarety. Udělali jsme to pro vás, abyste mohli vychutnat svůj oblíbený zážitek kdekoli a kdykoli.

happ_cz

 

CZ_POPIS_BEZPEČNOST

 

CZ_2_POPIS_BEZPEČNOST

Doplňkové parametry

Kategorie: E-cigarety
Hmotnost: 0.1 kg
Objem E-liquidu / E-liquid volume: 2 ml
Obsah nikotinu / Nicotine strength: 20 mg/ml
Počet potahů / Puffs: Až 600 / Up to 600
Technologie / Technology: Cotton Coil
Odpor / Resistance: 1.8 ohm
Kapacita baterie / Battery capacity: 400 mAh
Složení / Ingredients: propan-1,2-diol, glycerol, N,2,3-trimethyl-2-isopropylbutamid , ethanol , nikotin (ISO), 2-ethyl-3-hydroxy-4H-pyran-4-on, benzoová kyselina, ethylbutyrát, isopentyl-acetát, ethyl 2-methylbutyrát ,vanilin , d-limonen, dekano-4-lakton, L-(-)-Menthol, methyl cinnamát , octová kyselina , 2-Propenylhexanoát , 2-ethyl butyl ester kyseliny octové , iso-amylbutyrát, cis-3-hexen-1-ol benzylalkohol isobutyl-acetát, linalool, allyl cyklohexan propionát , benzyl-acetát
UFI: X4QM-5MEG-KS8D-4M8Q

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: