Happ Bar 600 - Strawberry Watermelone BubbleGum

Velkoobchod 600 Potahů 2% Nikotinu
1 hodnocení
159 Kč 131 Kč bez DPH 159 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
6.12.2023
Možnosti doručení

Je to jahoda, vodní meloun a žvýkačka, které se spojily dohromady, aby vám přinesly úžasný a nezapomenutelný chuťový zážitek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zapomeňte na nudný, jednotvárný svět elektronických cigaret a připravte se na svěží vítr plný překvapení. Představujeme vám Happ Bar 600 - Strawberry Watermelone Bubblegum, jasný diamant v množství šedi. Tento produkt je víc než jen další elektronická cigareta na trhu - je to revoluce. Je to zábava. Je to jahoda, vodní meloun a žvýkačka, které se spojily dohromady, aby vám přinesly úžasný a nezapomenutelný chuťový zážitek.

Na každé party se budete cítit jako král, když vytáhnete svůj Happ Bar 600. Je to nejen vynikající konverzační téma, ale také skvělý nástroj pro navázání nových přátelství. Kdo by odolal zvědavosti a nechtěl zkusit tak originální příchuť jako je Strawberry Watermelone Bubblegum? Nikdo, to je jisté.

Vždyť představte si to - jste na večírku, vytáhnete svůj Happ Bar 600 a z něj se line omamná vůně jahod, vodního melounu a žvýkačky. Okamžitě budete středem pozornosti. A to je přeci přesně to, co chcete, ne?

Přesvědčte se sami o tom, proč je Happ Bar 600 - Strawberry Watermelone Bubblegum nejlepší volbou pro všechny, kteří chtějí zpestřit svůj život.

happ_cz

CZ_POPIS_BEZPEČNOST

CZ_2_POPIS_BEZPEČNOST

Doplňkové parametry

Kategorie: E-cigarety
Hmotnost: 0.1 kg
Objem E-liquidu / E-liquid volume: 2 ml
Obsah nikotinu / Nicotine strength: 20 mg/ml
Počet potahů / Puffs: Až 600 / Up to 600
Technologie / Technology: Cotton Coil
Odpor / Resistance: 1.8 ohm
Kapacita baterie / Battery capacity: 400 mAh
Složení / Ingredients: propan-1,2-diol, glycerol, N,2,3-trimethyl-2-isopropylbutamid, nikotin (ISO), ethanol , ethylbutyrát ,isobutyl-acetát, benzoová kyselina, isopentyl-acetát, d-limonen, ethyl-propanoát, vanilin, cis-3-hexen-1-ol iso-amylbutyrát , methyl acetát , 2,6-dimethyl-5-hepten-1-al undekano-4-lakton, ethyl 2-methylbutyrát , dekano-4-lakton, n-butyl-acetát 2-ethyl-3-hydroxy-4H-pyran-4-on 3-methyl-1-butanol ,linalool, benzyl-acetát
UFI: E0YM-QMX0-RS8X-Y0VN

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: