Happ Bar 600 - Watermelone ICE

Velkoobchod 600 Potahů 2% Nikotinu
1 hodnocení
159 Kč 131 Kč bez DPH 159 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
12.12.2023
Možnosti doručení

Dokonalá kombinace sladkosti vodního melounu a ledového osvěžení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zapomeňte na stávající způsoby jak zklidnit své smysly a ponořte se do osvěžující a revitalizační zkušenosti s Happ Bar 600 - Watermelone ICE. Tento výjimečný produkt se zakládá na dokonalé kombinaci sladkosti vodního melounu a ledového osvěžení.

Představte si, že si sednete na promenádu s výhledem na oceán, pocítíte vánek a v ruce držíte šťavnatý kousek chladivého vodního melounu. Přesně takový pocit vám poskytne Happ Bar 600 - Watermelone ICE.

Nemusíte být omezeni na několik málo chutí, které nabízí běžné e-cigarety. S Happ Bar 600 - Watermelone ICE rozšíříte svůj chuťový rejstřík o jedinečný zážitek, který vás přeneseme do tropického ráje s každým potáhnutím. Stačí jen jedno kliknutí a můžete začít tuto cestu objevování nových chuťových zážitků.

Zaměřili jsme se na kvalitu a dlouhou výdrž. Happ Bar 600 - Watermelone ICE je vybavena vysokokvalitní baterií, která vám zaručí až 600 potáhnutí. To znamená, že můžete tuto jedinečnou chuťovou zkušenost prodloužit, aniž byste museli neustále hledat nabíječku.

Věříme, že vám Happ Bar 600 - Watermelone ICE přinese spoustu radosti a jedinečných zážitků. 

happ_cz

CZ_POPIS_BEZPEČNOST

CZ_2_POPIS_BEZPEČNOST

Doplňkové parametry

Kategorie: E-cigarety
Hmotnost: 0.1 kg
Objem E-liquidu / E-liquid volume: 2 ml
Obsah nikotinu / Nicotine strength: 20 mg/ml
Počet potahů / Puffs: Až 600 / Up to 600
Technologie / Technology: Cotton Coil
Odpor / Resistance: 1.8 ohm
Kapacita baterie / Battery capacity: 400 mAh
Složení / Ingredients: propan-1,2-diol , glycerol, N,2,3-trimethyl-2-isopropylbutamid , nikotin (ISO), ethanol, ethylbutyrát, isobutyl-acetát, isopentyl-acetát , benzoová kyselina, triacetin, methyl acetát, 2-ethyl-3-hydroxy-4H-pyran-4-on ethyl, 2-methylbutyrát , 2,6-dimethyl-5-hepten-1-al ethyl-propanoát , L-(-)-Menthol , vanilin , n-butyl-acetát, cis-3-hexen-1-ol iso-amylbutyrát, 3-methyl-1-butanol, hexyl ester kyseliny ethanové, d-limonen, cis-6-nonenal , linalyl butyrát , benzyl-acetát
UFI: SDCN-MMA5-VS86-75SX

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: