Happ Bar Crystal - Apple Peach Pear

Velkoobchod 600 Potahů 2% Nikotinu
1 hodnocení
179 Kč 148 Kč bez DPH 179 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
6.12.2023
Možnosti doručení

Elektronická cigareta s úžasnou ovocnou kombinací sladkého jablka, šťavnaté hrušky a zralé broskve.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Happ Bar Crystal - Apple Peach Pear

Tak tady máme něco, co ti rozhodně zvedne náladu! Happ Bar Crystal - Apple Peach Pear je elektronická cigareta, která ti přináší nejen úžasnou chuť, ale také nezapomenutelný zážitek. 

Crystal je vybaven mesh coil technologií, která zajišťuje dokonalou distribuci tepla a intenzivní chuťový zážitek. Díky tomu se každý tah stane nezapomenutelným a každá chuťová složka - jablko, hruška a broskev - se dostane na své správné místo na tvém jazyku.

Ale co dělá Happ Bar Crystal ještě lepší než ostatní podobné produkty? Je to jeho jednoduchost a přenosnost. Tento malý kapesní přístroj se vejde do každé kapsy a je připravený k použití okamžitě. Už nemusíš nosit s sebou balení plné cigaret a zapalovačů. S Happ Bar Crystal máš všechno, co potřebuješ, na dosah ruky.

Kdy je tedy Happ Bar Crystal nejvhodnější volbou? No, představ si, že jsi na večírku s přáteli a chceš si užít příjemný relaxační moment. Happ Bar Crystal je pro takové situace jako stvořený. Ale pozor, není vhodný pro ty, kteří hledají silnější nikotinový zážitek nebo zařízení na kouřové triky. Happ Bar Crystal je o jednoduchosti a autentickém ovocném zážitku.

2 (3)
3 (2)
4 (1)


 

CZ_POPIS_BEZPEČNOST

CZ_2_POPIS_BEZPEČNOST

 

Doplňkové parametry

Kategorie: E-cigarety
Hmotnost: 0.1 kg
Objem E-liquidu / E-liquid volume: 2 ml
Obsah nikotinu / Nicotine strength: 20 mg/ml
Počet potahů / Puffs: Až 600 / Up to 600
Technologie / Technology: Mesh Coil
Odpor / Resistance: 1.8 ohm
Kapacita baterie / Battery capacity: 400 mAh
Složení / Ingredients: Propan-1,2-diol, glycerol, N,2,3-trimethyl-2-isopropylbutamid, nikotin (ISO), ethanol, benzoová kyselina, benzylalkohol, L-(-)-Menthol, ethylbutyrát, ethyl 2-methylbutyrát, isopentyl-acetát, 4-(2,6,6-trimethylcyklohex-2- en-1-yl)but-3-en-2-on, 1-fenylethyl-acetát, cis-4-hexen -1-ol,methyl acetát, propandiová kyselina, d-limonen, (Z)-hex-3-en-1-yl-acetát, butyl-butyrát, iso-amylbutyrát, linalool 2-ethyl butyl ester kyseliny octové, hydroxyaceton, hexyl ester kyseliny ethanové, ethyl oktylát.
UFI: 2RFK-WMW1-PS86-E0SV

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: