Happ Bar Crystal - Lemon Ribena

Velkoobchod 600 Potahů 2% Nikotinu
Neohodnoceno
179 Kč 148 Kč bez DPH 179 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
12.12.2023
Možnosti doručení

Jemný hladící efekt a osvěžující citrusové příchutě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Happ Bar Crystal - Lemon Ribena je elektronická cigareta, která tě zavede do světa osvěžujících citrusových chutí. Tento produkt je ideální pro všechny, kteří chtějí zažít skvělou chuť citronu a limetky. Stačí jenom potáhnout a užít si osvěžující zážitek.

Jednou z hlavních vlastností Happ Bar Crystal - Lemon Ribena je jeho jemný hladící efekt, který ti přinese pocit svěžesti a uvolnění. Navíc, díky speciální technologii, je tento produkt velmi snadno použitelný. Stačí jenom jednoduše potáhnout a okamžitě se ponořit do světa lahodného citronového a limetkového aroma.

Happ Bar Crystal - Lemon Ribena se odlišuje od podobných produktů svou autentickou chutí, která je přesnou replikou oblíbeného nápoje Ribena. To znamená, že si můžeš užít skvělou chuť bez nutnosti nosit s sebou láhev s nápojem. Navíc, tento produkt je velmi kompaktní a snadno přenosný, což ti umožní si ho užít kdykoliv a kdekoliv.

Happ Bar Crystal - Lemon Ribena je ideální pro všechny situace, kdy potřebuješ osvěžit své chuťové buňky. Je skvělým společníkem na cestách, při sportování nebo jenom při relaxaci doma. Jeho chuťový zážitek ti dodá energii a zvedne náladu. Je však důležité si uvědomit, že tento produkt není vhodný pro nekuřáky, těhotné ženy nebo osoby mladší 18 let.

2 (3)
3 (2)
4 (1)

 

CZ_POPIS_BEZPEČNOST

CZ_2_POPIS_BEZPEČNOST

 

Doplňkové parametry

Kategorie: E-cigarety
Hmotnost: 0.1 kg
Objem E-liquidu / E-liquid volume: 2 ml
Obsah nikotinu / Nicotine strength: 20 mg/ml
Počet potahů / Puffs: Až 600 / Up to 600
Technologie / Technology: Mesh Coil
Odpor / Resistance: 1.8 ohm
Kapacita baterie / Battery capacity: 400 mAh
Složení / Ingredients: propan-1,2-diol, glycerol, N,2,3-trimethyl-2-isopropylbutamid, ethanol, nikotin (ISO), 5-methyl-2-(1-methylethyl)-cyklohexanol, benzoová kyselina, d-limonen, vanilin, 2-ethyl-3-hydroxy-4H-pyran-4-on, 3-methyl-1-butanol, trimethylcyklohexan, ethylbutyrát, 2,6-oktadienal, 3,7-dimethyl-, (E), ethyl-propanoát, methyl cinnamát, karvon (ISO), trans-2-isopropyl-5-methylcyklohexan-1-on, ethyl heptanoát, linalool, allyl cyklohexan propionát, pin-2(10)-e
UFI: KXXJ-SMW0-AS84-Q6K0

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: