Happ Bar Crystal - Mr. Blue

Velkoobchod 600 Potahů 2% Nikotinu
Neohodnoceno
179 Kč 148 Kč bez DPH 179 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
6.12.2023
Možnosti doručení

Neodolatelná chuť! Mr. Blue je plný osvěžujících borůvek a sladkých malin, které se spojily do jedinečného tanečku chutí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Happ Bar Crystal - Mr. Blue

Představujeme vám nejnovější přírůstek do rodiny Happ Barů - Mr. Blue! Tento malý kouzelník vám přinese nekonečnou radost a chuťový zážitek, který vás dostane do varu!

Mr. Blue je plný osvěžujících borůvek a sladkých malin, které se spojily do jedinečného tanečku chutí. Když si ho vezmete do úst, budete okamžitě přenášeni na obláček šťavnatého ovoce a rozkoše. Jeho aroma je jako melodie pro vaše chuťové pohárky!

Ale Mr. Blue není jen o chuti, je to také spolehlivý parťák pro každodenní vapování. Jeho křišťálově čistá technologie vám poskytne dokonalé obláčky páry, které vás budou obklopovat jako malinkaté mráčky štěstí.

Takže, milí vapomilové, neváhejte a dejte si s Mr. Blue elektronickou cigaretu svého života! Připravte se na nekonečnou radost, osvěžující borůvky, sladké maliny a chuťový zážitek, který vás dostane na vrchol štěstí!

2 (3)
3 (2)
4 (1)

 

CZ_POPIS_BEZPEČNOST

CZ_2_POPIS_BEZPEČNOST

Doplňkové parametry

Kategorie: E-cigarety
Hmotnost: 0.1 kg
Objem E-liquidu / E-liquid volume: 2 ml
Obsah nikotinu / Nicotine strength: 20 mg/ml
Počet potahů / Puffs: Až 600 / Up to 600
Technologie / Technology: Mesh Coil
Odpor / Resistance: 1.8 ohm
Kapacita baterie / Battery capacity: 400 mAh
Složení / Ingredients: propan-1,2-diol,glycerol, benzylalkohol, N,2,3-trimethyl-2-isopropylbutamid, ethanol, nikotin (ISO), benzoová kyselina, ethylbutyrát, 4-(4-hydroxyfenyl)butan-2-on, ethyl valerát, (Z)-hex-3-en-1-yl-acetát, L-(-)-Menthol, octová kyselina, iso-amylbutyrát, 3-methyl-1-butanol, 2-ethyl butyl ester kyseliny octové, isobutyl-acetát, ethyl 2-methylbutyrát, benzyl-acetát, hexyl ester kyseliny ethanové, ethyl-laktát, 4-hexen-1-ol, isopentyl-acetát, ethyl 3-hydroxybutyrát, linalool, ethyl oktylát, diethylmalonát
UFI: 9H1K-YMKW-GS8Y-JF1X

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: