Happ Bar Crystal - Strawberry Kiwi

Velkoobchod 600 Potahů 2% Nikotinu
Neohodnoceno
179 Kč 148 Kč bez DPH 179 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
12.12.2023
Možnosti doručení

Neodolatelná kombinace sladkých jahod a osvěžujícího kiwi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektronická cigareta Happ Bar Crystal - Strawberry Kiwi je jako malý kouzelník, který ti přinese osvěžující chuťovou explozi přímo do úst! Tento skvělý produkt slouží k nabídnutí jedinečného zážitku vapování, který ti přináší chuť sladkých jahod a osvěžujícího kiwi, jako bys právě kousl do čerstvého ovocného salátu.

Tato elektronická cigareta se pyšní mnoha vlastnostmi, které ovlivňují její využití. První vlastností je její kompaktní velikost, která ti umožní mít ji stále po ruce a užít si vapování kdykoliv a kdekoli. Dále je tu výkonná baterie, která ti poskytne dlouhou výdrž a nezklame tě ani při delších vapovacích seancích. A co teprve říct o jednoduchém ovládání? Stačí jen rozbalit, sundat silikonové krytky a potáhnout.

Ale co dělá tuto elektronickou cigaretu opravdu unikátní? Je to kombinace jahod a kiwi! Tyto lahodné plody spolu tvoří dokonalý duet, který tě okouzlí svou sladkostí a svěžestí. A navíc, Happ Bar Crystal - Strawberry Kiwi je vyrobená z kvalitních materiálů, které zaručují maximální bezpečnost a spolehlivost.

Tato lahodná elektronická cigareta je ideální pro všechny, kteří si chtějí dopřát chvilku relaxace a užít si intenzivní chuťový zážitek. Je skvělým společníkem na cestách, večírcích nebo jen tak při odpočinku doma. Bohužel, pokud nejsi fanouškem jahod nebo kiwi, tento produkt není pro tebe. Ale pro všechny ostatní je tohle malé zařízení jako rajská oáza plná ovocných dobrodružství!

2 (3)
3 (2)
4 (1)

 

CZ_POPIS_BEZPEČNOST

CZ_2_POPIS_BEZPEČNOST

 

Doplňkové parametry

Kategorie: E-cigarety
Hmotnost: 0.1 kg
Objem E-liquidu / E-liquid volume: 2 ml
Obsah nikotinu / Nicotine strength: 20 mg/ml
Počet potahů / Puffs: Až 600 / Up to 600
Technologie / Technology: Mesh Coil
Odpor / Resistance: 1.8 ohm
Kapacita baterie / Battery capacity: 400 mAh
Složení / Ingredients: Propan-1,2-diol, glycerol, nikotin (ISO), benzoová kyselina, ethanol, N,2,3-trimethyl-2-isopropylbutamid, 2-ethyl-3-hydroxy-4H-pyran-4-on, ethylbutyrát, dekano-4-lakton, ethyl 2-methylbutyrát, cis-3-hexen-1-ol, methyl cinnamát, 2-ethyl butyl ester kyseliny octové, ethyl-3-methylbutanoát, iso-amylbutyrát, benzylalkohol, hexyl ester kyseliny ethanové, L-(-)-Menthol, ethyl-(S)-2-hydroxypropanoat, hexan-1-ol, linalool, alfa-Terpineol, (směs alfa-and gama terpineol), ethyl valerát, methyl-hexanoát, (Z)-hex-3-en-1-yl-acetát.
UFI: CSPK-EMGK-SS8S-P0K5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: