Happ Bar Crystal - Tiger Blood

Velkoobchod 600 Potahů 2% Nikotinu
Neohodnoceno
179 Kč 148 Kč bez DPH 179 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
12.12.2023
Možnosti doručení

Neuvěřitelně osvěžující a exotická chuťová kombinace. Energetický nápoj s unikátní směsí melounu, jahody a višně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Happ Bar Crystal - Tiger Blood je elektronická cigareta, která vám přináší neuvěřitelně osvěžující a exotickou chuťovou kombinaci. Tento výjimečný produkt je určen pro všechny milovníky energetických nápojů, melounu, jahod a višní, kteří si chtějí užít jedinečný zážitek.

Tento produkt se odlišuje od podobných elektronických cigaret svou unikátní směsí příchutí. Happ Bar Crystal - Tiger Blood vám poskytuje nejenom osvěžení, ale také výjimečný zážitek. Jeho inovativní design a snadné ovládání ho staví na špičku trhu s e-cigarety.

Happ Bar Crystal - Tiger Blood je ideální volbou pro všechny situace.

Pokud hledáte něco pro relaxaci nebo jste milovníci energetických nápojů, Happ Bar Crystal - Tiger Blood je pro Vás jako stvořený. Tento produkt je určen pro ty, kdo si chtějí dopřát nezapomenutelný zážitek plný chuti a energie.

2 (3)
3 (2)
4 (1)

CZ_POPIS_BEZPEČNOST

CZ_2_POPIS_BEZPEČNOST

 

Doplňkové parametry

Kategorie: E-cigarety
Hmotnost: 0.1 kg
Objem E-liquidu / E-liquid volume: 2 ml
Obsah nikotinu / Nicotine strength: 20 mg/ml
Počet potahů / Puffs: Až 600 / Up to 600
Technologie / Technology: Mesh Coil
Odpor / Resistance: 1.8 ohm
Kapacita baterie / Battery capacity: 400 mAh
Složení / Ingredients: propan-1,2-diol glycerol N,2,3-trimethyl-2-isopropylbutamid nikotin (ISO) ethanol ethylbutyrát diethyl sukcinát benzoová kyselina 2-ethyl-3-hydroxy-4H-pyran-4-on octová kyselina isopentyl-acetát ethyl ester kyseliny skořicové 3-hydroxy-2-methyl-4H-pyran-4-on benzyl-acetát ethyl-3-methylbutanoát methyl cinnamát iso-amylbutyrát allyl cyklohexan propionát 3-methylbutyl-3-methylbutanoát n-amylbutyrát d-limonen 2,3-epoxypropan-1-ol linalool methyl-salicylát 2-ethyl butyl ester kyseliny octové propan-1,2-diyl-diacetát ethyl ester kyseliny fenyloctové ethyl 2-methylbutyrát 3-methyl-1-butanol L-(-)-Menthol beta-Ionon 2-Propenylhexanoát methyl ester kyseliny benzoové
UFI: J2DK-7MGR-5S8U-XEQV

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: