Happ Bar Crystal - Watermelone ICE

Velkoobchod 600 Potahů 2% Nikotinu
1 hodnocení
179 Kč 148 Kč bez DPH 179 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
12.12.2023
Možnosti doručení

Osvěžující chuť vodního melounu s chladivým efektem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Elektronická cigareta Happ Bar Crystal - Watermelone ICE je dokonalým společníkem pro všechny milovníky osvěžujícího vodního melounu, kteří si chtějí užít jedinečný zážitek s chladivým efektem. Tento produkt přináší nejen radost z vapování, ale také nabízí mnoho vlastností, které ovlivňují jeho využití.

Svěžest a autentická chuť vodního melounu jsou základem Happ Bar Crystal - Watermelone ICE. Díky pečlivému zpracování a použití prvotřídních surovin se každé potápění do oblaků páry stane jedinečným zážitkem. Chladivý efekt navíc dodává vapování osvěžující nádech.

Tato elektronická cigareta se odlišuje od podobných produktů svou kvalitou a precizností. Je vyrobena s ohledem na nejnovější technologické trendy a splňuje veškeré bezpečnostní normy. Happ Bar Crystal - Watermelone ICE je jednoduchý a intuitivní v používání, takže si ho může užít každý bez ohledu na svou zkušenost s vapováním.

Díky svému osvěžujícímu charakteru je Happ Bar Crystal - Watermelone ICE ideální volbou pro všechny, kteří si chtějí dopřát momenty relaxace a osvěžení. Je to skvělý společník na letních večírcích, festivalových akcích nebo třeba při odpočinku na pláži. Vydej se na chuťovou dovolenou s Happ Bar Crystal - Watermelone ICE a nech se unést vlnou osvěžení!

2 (3)
3 (2)
4 (1)

CZ_POPIS_BEZPEČNOST

CZ_2_POPIS_BEZPEČNOST

 

Doplňkové parametry

Kategorie: E-cigarety
Hmotnost: 0.1 kg
Objem E-liquidu / E-liquid volume: 2 ml
Obsah nikotinu / Nicotine strength: 20 mg/ml
Počet potahů / Puffs: Až 600 / Up to 600
Technologie / Technology: Mesh Coil
Odpor / Resistance: 1.8 ohm
Kapacita baterie / Battery capacity: 400 mAh
Složení / Ingredients: Propan-1,2-diol, glycerol, N,2,3-trimethyl-2-isopropylbutamid, nikotin (ISO), triacelit, ethylbutyrát, isopentyl-acetát, isobutyl-acetát, ethanol, benzoová kyselina, benzyl-benzoát, 5-methyl-2-(1methylethyl)-cyklohexanol, methyl acetát, ethyl-propanoat, cis-3-hexen-1ol, 6-methyl-5hepten-2-on, ethyl 2-methylbutyrát, 3-methyl-1-butanol, linalool, iso-amylbutyrát, 2,6-dimethyl-5-hepten-1-al, d-limonen, hexyl ester kyseliny, ethanové, n-butyl-acetát, hydroxyaceton, benzyl-acetát.
UFI: JYMK-TM08-CS8C-SUAT

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: