Puffmi TX600 Pro - Tabák

Velkoobchod 600 Potahů 2% Nikotinu
Neohodnoceno
179 Kč 148 Kč bez DPH 179 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
6.12.2023
Možnosti doručení

Příjemná tabáková příchuť pro všechny milovníky pravého tabáku. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nenechte se odradit názvem, Puffmi TX600 Pro - Tobacco je zážitek, který si nesmíte nechat ujít. Ať už jste dříč, hipster nebo jen obyčejný člověk, který hledá bohatý a autentický chutný zážitek, tato elektronická cigareta je pro vás ideální volbou.

Dokáže se postarat o to, že budete vypadat cool a zároveň se budete cítit dobře. Představte si to jako váš osobní James Bond v kapse - stylový, sofistikovaný a vždy připravený k akci.

Puffmi TX600 Pro - Tobacco vás překvapí svou unikátní tabákovou příchutí. Tato elektronická cigareta nabízí ten nejjemnější a nejhlubší tabákový zážitek, který jste kdy měli. Je jako kdyby byli všichni vaši oblíbení hollywoodští bad boys (myslím na vás, Clint Eastwood a Steve McQueen) zkomprimováni do jedné malé, ale silné elektronické cigarety.

Zastavte se, zhluboka se nadechněte a nechte Puffmi TX600 Pro - Tobacco, aby vám poskytla ten nejlepší zážitek z kouření, jaký jste kdy měli. Protože život je příliš krátký na to, aby vás omezovala obyčejná cigareta.

tx600_cz
CZ_POPIS_BEZPEČNOST

CZ_2_POPIS_BEZPEČNOST

Doplňkové parametry

Kategorie: E-cigarety
Hmotnost: 0.1 kg
Objem E-liquidu / E-liquid volume: 2 ml
Obsah nikotinu / Nicotine strength: 20 mg/ml
Počet potahů / Puffs: Až 600 / Up to 600
Technologie / Technology: ECO Mesh Coil
Odpor / Resistance: 1.2 ohm
Kapacita baterie / Battery capacity: 400 mAh
Složení / Ingredients: propan-1,2-diol , glycerol , nikotin (ISO), benzoová kyselina , 3-methyl-1,2-cyklopentandion , 2-ethyl-3-hydroxy-4H-pyran-4-on, vanilin, octová kyselina, ethylbutyrát , 2,3,5-trimethylpyrazin, ethylvanilin, ethyl-propanoát , 3-methylbutyl-3-methylbutanoát
UFI: JTPV-S0MS-E00Y-PPE0

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: