Puffmi TX600 Pro - Watermelone ICE

Velkoobchod 600 Potahů 2% Nikotinu
Neohodnoceno
179 Kč 148 Kč bez DPH 179 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
12.12.2023
Možnosti doručení

Kombinace chladivého efektu a vodního melounu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zpocený z letního horka? Toužíte po osvěžujícím a oslňujícím zážitku, který by vás okamžitě ochladil? Máme pro vás perfektní řešení! Puffmi TX600 Pro - Watermelone ICE, elektronická cigareta, která vás prostě nenechá chladným.

Představte si, jak si vychutnáváte tu nejskvělejší chut' léta - šťavnatý a sladký meloun. Ale co když vám řekneme, že můžete mít ten samý zážitek bez obav z melounových semínek. Přesně to vám nabízí Puffmi TX600 Pro - Watermelone ICE.

Představte si osvěžující vůni melounu, která vás obklopí při každém potažení. A přidáme do toho ještě něco extra - chladivý efekt pro absolutní osvěžení. To je jako mít vlastní melounový ledovec v kapse!

A co je na tom nejlepší? Žádné nabíjení, žádné doplňování, žádné potíže. Stačí potáhnout a užívat si tu neuvěřitelnou chuť a osvěžující zážitek.

S Puffmi TX600 Pro - Watermelone ICE se stane každý váš den osvěžující dobrodružství. Tak na co čekáte? Přidejte si trochu chuti a chlazení do svého života dnes!

tx600_cz
CZ_POPIS_BEZPEČNOST

CZ_2_POPIS_BEZPEČNOST

Doplňkové parametry

Kategorie: E-cigarety
Hmotnost: 0.1 kg
Objem E-liquidu / E-liquid volume: 2 ml
Obsah nikotinu / Nicotine strength: 20 mg/ml
Počet potahů / Puffs: Až 600 / Up to 600
Technologie / Technology: ECO Mesh Coil
Odpor / Resistance: 1.2 ohm
Kapacita baterie / Battery capacity: 400 mAh
Složení / Ingredients: propan-1,2-diol glycerol ethyl 2-methylbutyrát N,2,3-trimethyl-2-isopropylbutamid nikotin (ISO) benzoová kyselina octová kyselina ethyl-3-oxobutanoát 6-methyl-5-hepten-2-on vanilin 2-methylbutyl-acetát ethyl-acetát ethyl-propanoát dekano-4-lakton benzyl-benzoát cis-3-hexen-1-ol
UFI: 3S1T-M1FE-J00M-C01R

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: